RB068MM-60TR | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | RB068MM-60TR |
Beskrivelse | DIODE SCHOTTKY 60V 2A PMDU |
Produsentens standard leveringstid | 12 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Dioder 60 V 2A Overflatemontering PMDU |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | RB068MM-60TR Modeller |
Kategori | Hurtighet Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io) |
Produsent | Strøm - omvendt lekkasje ved Vr 1.5 µA @ 60 V |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Monteringstype |
Delestatus Aktiv | Kapsling |
Teknologi | Leverandørens enhetsforpakning PMDU |
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks) 60 V | Driftstemperatur - kobling 150°C (maks) |
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io) 2A | Baseproduktnummer |
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If 765 mV @ 2 A |