RB068LAM-60TFTR
DigiKeys produktnummer
RB068LAM-60TFTR-ND - Tape og spole (TR)
RB068LAM-60TFCT-ND - Båndavsnitt (CT)
RB068LAM-60TFDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RB068LAM-60TFTR
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 60V 2A PMDTM
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 60 V 2A Overflatemontering PMDTM
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RB068LAM-60TFTR Modeller
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
2 µA @ 60 V
Produsent
Grad
Bilteknikk
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Godkjenning
AEC-Q101
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Kapsling
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
60 V
Leverandørens enhetsforpakning
PMDTM
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
2A
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
680 mV @ 2 A
Baseproduktnummer
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)