R8003KND3TL1
DigiKeys produktnummer
846-R8003KND3TL1TR-ND - Tape og spole (TR)
846-R8003KND3TL1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
846-R8003KND3TL1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
R8003KND3TL1
Beskrivelse
HIGH-SPEED SWITCHING NCH 800V 3A
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 800 V 3A (Ta) 45W (Ta) Overflatemontering TO-252
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4,5V ved 2mA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
11.5 nC @ 10 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks)
±20V
Delestatus
Aktiv
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
300 pF @ 100 V
FET-type
Effekttap (maks)
45W (Ta)
Teknologi
Driftstemperatur
150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
800 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
TO-252
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
1.8Ohm ved 1.5A, 10V