R6004ENX
DigiKeys produktnummer
R6004ENX-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
R6004ENX
Beskrivelse
MOSFET N-CH 600V 4A TO220FM
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 600 V 4A (Tc) 40W (Tc) Gjennomgående hull TO-220FM
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
R6004ENX Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 1mA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
15 nC @ 10 V
Emballasje
Bulk
Vgs (maks)
±20V
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
250 pF @ 25 V
FET-type
Effekttap (maks)
40W (Tc)
Teknologi
Driftstemperatur
150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
600 V
Monteringstype
Gjennomgående hull
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220FM
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
980mOhm ved 1.5A, 10V