LTR50UZPFLR820 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | LTR50UZPFLR820 |
Beskrivelse | RES SMD 0.82 OHM 1% 2W 2010 WIDE |
Produsentens standard leveringstid | 8 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 820 mOhms ±1% 1W Brikkemotstand Bred 2010 (5025 metrisk), 1020 Bilteknikk AEC-Q200, Strømavsøking Tykk film |
Datablad | Datablad |
Kategori | Funksjoner Bilteknikk AEC-Q200, Strømavsøking |
Produsent | Temperaturkoeffisient ±100ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Delestatus Aktiv | Leverandørens enhetsforpakning |
Motstand | Størrelse/dimensjon 0,098" L x 0,197" B (2,50mm x 5,00mm) |
Toleranse | Høyde - sittende (maks) 0,029" (0,73mm) |