LTR50UZPFLR820
DigiKeys produktnummer
846-LTR50UZPFLR820TR-ND - Tape og spole (TR)
846-LTR50UZPFLR820CT-ND - Båndavsnitt (CT)
846-LTR50UZPFLR820DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LTR50UZPFLR820
Beskrivelse
RES SMD 0.82 OHM 1% 2W 2010 WIDE
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
820 mOhms ±1% 1W Brikkemotstand Bred 2010 (5025 metrisk), 1020 Bilteknikk AEC-Q200, Strømavsøking Tykk film
Kategori
Funksjoner
Bilteknikk AEC-Q200, Strømavsøking
Produsent
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
Bred 2010 (5025 metrisk), 1020
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
Motstand
Størrelse/dimensjon
0,098" L x 0,197" B (2,50mm x 5,00mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,029" (0,73mm)