LTR18EZPFSR022
DigiKeys produktnummer
846-LTR18EZPFSR022TR-ND - Tape og spole (TR)
846-LTR18EZPFSR022CT-ND - Båndavsnitt (CT)
846-LTR18EZPFSR022DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LTR18EZPFSR022
Beskrivelse
RES 0.022 OHM 1% 1.5W 1206 WIDE
Detaljert beskrivelse
22 mOhms ±1% 1,5W Brikkemotstand Bred 1206 (3216 metrisk), 0612 Bilteknikk AEC-Q200, Strømavsøking Tykk film
Temperaturkoeffisient
0/ +200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,126" B (1,60mm x 3,20mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,027" (0,68mm)