LTR18EZPFLR510
DigiKeys produktnummer
846-LTR18EZPFLR510TR-ND - Tape og spole (TR)
846-LTR18EZPFLR510CT-ND - Båndavsnitt (CT)
846-LTR18EZPFLR510DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LTR18EZPFLR510
Beskrivelse
RES 0.51 OHM 1% 1.5W 1206 WIDE
Detaljert beskrivelse
510 mOhms ±1% 1,5W Brikkemotstand Bred 1206 (3216 metrisk), 0612 Bilteknikk AEC-Q200, Strømavsøking Tykk film
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,126" B (1,60mm x 3,20mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,027" (0,68mm)