LTR18EZPFLR150
DigiKeys produktnummer
846-LTR18EZPFLR150TR-ND - Tape og spole (TR)
846-LTR18EZPFLR150CT-ND - Båndavsnitt (CT)
846-LTR18EZPFLR150DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LTR18EZPFLR150
Beskrivelse
RES 0.15 OHM 1% 1.5W 1206 WIDE
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
150 mOhms ±1% 1,5W Brikkemotstand Bred 1206 (3216 metrisk), 0612 Bilteknikk AEC-Q200, Strømavsøking Tykk film
Kategori
Funksjoner
Bilteknikk AEC-Q200, Strømavsøking
Produsent
Temperaturkoeffisient
0/ +150ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
Bred 1206 (3216 metrisk), 0612
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
Motstand
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,126" B (1,60mm x 3,20mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,027" (0,68mm)