LTR18EZPFLR150 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | LTR18EZPFLR150 |
Beskrivelse | RES 0.15 OHM 1% 1.5W 1206 WIDE |
Produsentens standard leveringstid | 8 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 150 mOhms ±1% 1,5W Brikkemotstand Bred 1206 (3216 metrisk), 0612 Bilteknikk AEC-Q200, Strømavsøking Tykk film |
Datablad | Datablad |
Kategori | Funksjoner Bilteknikk AEC-Q200, Strømavsøking |
Produsent | Temperaturkoeffisient 0/ +150ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Delestatus Aktiv | Leverandørens enhetsforpakning |
Motstand | Størrelse/dimensjon 0,063" L x 0,126" B (1,60mm x 3,20mm) |
Toleranse | Høyde - sittende (maks) 0,027" (0,68mm) |