GMR50HJBFER015
DigiKeys produktnummer
846-GMR50HJBFER015TR-ND - Tape og spole (TR)
846-GMR50HJBFER015CT-ND - Båndavsnitt (CT)
846-GMR50HJBFER015DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
GMR50HJBFER015
Beskrivelse
RES 0.015 OHM 1% 7W 2512
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
15 mOhms ±1% 4W Brikkemotstand 2010 (5025 metrisk) Bilteknikk AEC-Q200 Metallelement
Kategori
Funksjoner
Bilteknikk AEC-Q200
Produsent
Temperaturkoeffisient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-65°C – 170°C
Kapsling
2010 (5025 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
Motstand
Klassifiseringer
AEC-Q200
Toleranse
Størrelse/dimensjon
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Effekt (watt)
Høyde - sittende (maks)
0,022" (0,55mm)