GMR100HTBFA10L0 er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
MFR Recommended
Rohm Semiconductor
På lager: 0
Datablad
Similar
Isabellenhuette USA
På lager: 12 923
Datablad
10 mOhms ±1% 7W Brikkemotstand 2512 (6332 metrisk) Bilteknikk AEC-Q200, Strømavsøking Metallelement
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
GMR Shunt Resistors
High accuracy current monitoring contributes to improved application reliability
GMR100HTBFA10L0
DigiKeys produktnummer
846-GMR100HTBFA10L0TR-ND - Tape og spole (TR)
846-GMR100HTBFA10L0CT-ND - Båndavsnitt (CT)
846-GMR100HTBFA10L0DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
GMR100HTBFA10L0
Beskrivelse
RES 0.01 OHM 1% 7W 2512
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
GMR100HTBFA10L0 Modeller
Kategori
Funksjoner
Bilteknikk AEC-Q200, Strømavsøking
Produsent
Temperaturkoeffisient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-65°C – 170°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
2512 (6332 metrisk)
Delestatus
Utdatert
Leverandørens enhetsforpakning
Motstand
Størrelse/dimensjon
0,252" L x 0,126" B (6,40mm x 3,20mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,022" (0,55mm)