EDZVT2R3.6B
DigiKeys produktnummer
EDZVT2R3.6BTR-ND - Tape og spole (TR)
EDZVT2R3.6BCT-ND - Båndavsnitt (CT)
EDZVT2R3.6BDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
EDZVT2R3.6B
Beskrivelse
DIODE ZENER 3.6V 150MW EMD2
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 3.6 V 150 mW ±3% Overflatemontering EMD2
EDA-/CAD-modeller
EDZVT2R3.6B Modeller
Impedans (maks) (Zzt)
100 Ohms
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
10 µA @ 1 V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Toleranse
±3%
Baseproduktnummer
Effekt - maks
150 mW