EDZVFHT2R4.3B
DigiKeys produktnummer
EDZVFHT2R4.3BTR-ND - Tape og spole (TR)
EDZVFHT2R4.3BCT-ND - Båndavsnitt (CT)
EDZVFHT2R4.3BDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
EDZVFHT2R4.3B
Beskrivelse
DIODE ZENER 4.3V 150MW EMD2
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 4.3 V 150 mW ±3,02% Overflatemontering EMD2
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
EDZVFHT2R4.3B Modeller
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
5 µA @ 1 V
Produsent
Driftstemperatur
150°C (TJ)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Grad
Bilteknikk
Delestatus
Aktiv
Godkjenning
AEC-Q101
Spenning - Zener (nom) (Vz)
Monteringstype
Overflatemontering
Toleranse
±3,02%
Kapsling
Effekt - maks
150 mW
Leverandørens enhetsforpakning
EMD2
Impedans (maks) (Zzt)
100 Ohms