BZX84B12VLFHT116
DigiKeys produktnummer
BZX84B12VLFHT116TR-ND - Tape og spole (TR)
BZX84B12VLFHT116CT-ND - Båndavsnitt (CT)
BZX84B12VLFHT116DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BZX84B12VLFHT116
Beskrivelse
DIODE ZENER 12V 250MW SSD3
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 12 V 250 mW ±1,67% Overflatemontering SSD3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BZX84B12VLFHT116 Modeller
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 nA @ 8 V
Produsent
Driftstemperatur
150°C (TJ)
Digi-Reel®
Grad
Bilteknikk
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Godkjenning
AEC-Q101
Toleranse
±1,67%
Kapsling
Effekt - maks
250 mW
Leverandørens enhetsforpakning
SSD3
Impedans (maks) (Zzt)
25 Ohms