BV1LB025FPJ-CE1
DigiKeys produktnummer
846-BV1LB025FPJ-CE1TR-ND - Tape og spole (TR)
846-BV1LB025FPJ-CE1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
846-BV1LB025FPJ-CE1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BV1LB025FPJ-CE1
Beskrivelse
AUTOMOTIVE IPD 1CH LOW SIDE SWIT
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Strømbryter/driver 1:1 N-kanal 27A TO-252-J3
Kategori
Strøm - utgang (maks)
27A
Produsent
Rds på (Typ)
25mOhm
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangstype
Ikke-inverterende
Delestatus
Aktiv
Feilbeskyttelse
Strømbegrensning (fast), Overtemperatur, UVLO
Brytertype
Driftstemperatur
-40°C – 150°C (TJ)
Antall utganger
1
Grad
Bilteknikk
Forhold - inngang:utgang
1:1
Godkjenning
AEC-Q100
Utgangskonfigurasjon
Lav side
Monteringstype
Overflatemontering
Utgangstype
N-kanal
Leverandørens enhetsforpakning
TO-252-J3
Spenning - last
40V
Kapsling
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
3V – 5,5V