BV1HB045EFJ-CE2
DigiKeys produktnummer
846-BV1HB045EFJ-CE2TR-ND - Tape og spole (TR)
846-BV1HB045EFJ-CE2CT-ND - Båndavsnitt (CT)
846-BV1HB045EFJ-CE2DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BV1HB045EFJ-CE2
Beskrivelse
BUILT-IN CURRENT SENSING FUNCTIO
Produsentens standard leveringstid
21 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Strømbryter/driver 1:1 N-kanal 21A 8-HTSOP-J
Kategori
Strøm - utgang (maks)
21A
Produsent
Rds på (Typ)
45mOhm
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangstype
Ikke-inverterende
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Slew Rate Controlled
Brytertype
Feilbeskyttelse
Strømbegrensning (justerbar), detektering av åpen last, overtemperatur, kortslutning, UVLO
Antall utganger
1
Driftstemperatur
-40°C – 150°C (TJ)
Forhold - inngang:utgang
1:1
Grad
Bilteknikk
Utgangskonfigurasjon
Høy side
Godkjenning
AEC-Q100
Utgangstype
N-kanal
Monteringstype
Overflatemontering
Grensesnitt
På/av
Leverandørens enhetsforpakning
8-HTSOP-J
Spenning - last
6V – 28V
Kapsling
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
6V – 28V