BU33SD5WG-TR
DigiKeys produktnummer
BU33SD5WG-TRTR-ND - Tape og spole (TR)
BU33SD5WG-TRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
BU33SD5WG-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BU33SD5WG-TR
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 5-SSOP
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 500mA 5-SSOP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BU33SD5WG-TR Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
80 µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
68dB (1kHz)
Delestatus
Aktiv
Styringsfunksjoner
Aktivere
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
6V
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Leverandørens enhetsforpakning
5-SSOP
Spenningsbortfall (maks)
0.15V ved 100mA