BSM600C12P3G201
DigiKeys produktnummer
BSM600C12P3G201-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BSM600C12P3G201
Beskrivelse
SICFET N-CH 1200V 600A MODULE
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 1200 V 600A (Tc) 2460W (Tc) Chassismontering Modul
EDA-/CAD-modeller
BSM600C12P3G201 Modeller
Kategori
Vgs (maks)
+22V, -4V
Produsent
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
28000 pF @ 10 V
Emballasje
Brett
Effekttap (maks)
2460W (Tc)
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Driftstemperatur
175°C (TJ)
FET-type
Drain til Source-spenning
1200 V
Kapsling
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Baseproduktnummer
Vgs(th) (maks) ved Id
5.6V ved 182mA