BSM250D17P2E004
DigiKeys produktnummer
BSM250D17P2E004-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BSM250D17P2E004
Beskrivelse
MOSFET 2N-CH 1700V 250A MODULE
Produsentens standard leveringstid
27 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
MOSFET-er – matriser 1700V (1,7kV) 250A (Tc) 1800W (Tc) Chassismontering Modul
EDA-/CAD-modeller
BSM250D17P2E004 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 66mA
Produsent
Rohm Semiconductor
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
30000pF ved 10V
Emballasje
Boks
Effekt - maks
1800W (Tc)
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Silisiumkarbid (SiC)
Monteringstype
Chassismontering
Konfigurasjon
2 N-kanal (halv bro)
Drain til Source-spenning
1700V (1,7kV)
Leverandørens enhetsforpakning
Modul
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
250A (Tc)