BSM120D12P2C005
DigiKeys produktnummer
BSM120D12P2C005-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BSM120D12P2C005
Beskrivelse
MOSFET 2N-CH 1200V 120A MODULE
Produsentens standard leveringstid
27 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
MOSFET-er – matriser 1200V (1,2kV) 120A (Tc) 780W Modul
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BSM120D12P2C005 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
2.7V ved 22mA
Produsent
Rohm Semiconductor
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
14000pF ved 10V
Emballasje
Bulk
Effekt - maks
780W
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Silisiumkarbid (SiC)
Kapsling
Modul
Konfigurasjon
2 N-kanal (halv bro)
Leverandørens enhetsforpakning
Modul
Drain til Source-spenning
1200V (1,2kV)
Baseproduktnummer
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
120A (Tc)