BSM080D12P2C008
DigiKeys produktnummer
BSM080D12P2C008-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BSM080D12P2C008
Beskrivelse
MOSFET 2N-CH 1200V 80A MODULE
Produsentens standard leveringstid
27 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
MOSFET-er – matriser 1200V (1,2kV) 80A (Tc) 600W Chassismontering Modul
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BSM080D12P2C008 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 13.2mA
Produsent
Rohm Semiconductor
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
800pF ved 10V
Emballasje
Brett
Effekt - maks
600W
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
175°C (TJ)
Teknologi
Silisiumkarbid (SiC)
Monteringstype
Chassismontering
Konfigurasjon
2 N-kanal (dobbel)
Kapsling
Modul
Drain til Source-spenning
1200V (1,2kV)
Leverandørens enhetsforpakning
Modul
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
80A (Tc)