BR25H160FJ-WCE2 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Rohm Semiconductor
På lager: 2 338
Datablad
EEPROM Minne IC 16Kbit SPI 5 MHz 8-SOP-J
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
BR25H160FJ-WCE2
DigiKeys produktnummer
BR25H160FJ-WCE2TR-ND - Tape og spole (TR)
BR25H160FJ-WCE2CT-ND - Båndavsnitt (CT)
BR25H160FJ-WCE2DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BR25H160FJ-WCE2
Beskrivelse
IC EEPROM 16KBIT SPI 5MHZ 8SOPJ
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
BR25H160FJ-WCE2 Modeller
Kategori
Taktfrekvens
5 MHz
Produsent
Skrivesyklustid - ord, side
5ms
Forsyningsspenning
2,5V – 5,5V
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)