BR25H040FJ-2CE2
DigiKeys produktnummer
BR25H040FJ-2CE2TR-ND - Tape og spole (TR)
BR25H040FJ-2CE2CT-ND - Båndavsnitt (CT)
BR25H040FJ-2CE2DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BR25H040FJ-2CE2
Beskrivelse
IC EEPROM 4KBIT SPI 10MHZ 8SOPJ
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EEPROM Minne IC 4Kbit SPI 10 MHz 8-SOP-J
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BR25H040FJ-2CE2 Modeller
Kategori
Taktfrekvens
10 MHz
Produsent
Skrivesyklustid - ord, side
4ms
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Forsyningsspenning
2,5V – 5,5V
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)