BR25H040F-2LBH2
DigiKeys produktnummer
BR25H040F-2LBH2TR-ND - Tape og spole (TR)
BR25H040F-2LBH2CT-ND - Båndavsnitt (CT)
BR25H040F-2LBH2DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BR25H040F-2LBH2
Beskrivelse
IC EEPROM 4KBIT SPI 10MHZ 8SOP
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EEPROM Minne IC 4Kbit SPI 10 MHz 8-SOP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BR25H040F-2LBH2 Modeller
Kategori
Minnegrensesnitt
SPI
Produsent
Taktfrekvens
10 MHz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Skrivesyklustid - ord, side
4ms
Forsyningsspenning
2,5V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)