BR25160N-10SU-1.8 er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
Similar
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
onsemi
Fremont Micro Devices Ltd
STMicroelectronics
EEPROM Minne IC 16Kbit SPI 3 MHz 8-SOIC
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
BR25160N-10SU-1.8
DigiKeys produktnummer
BR25160N-10SU-1.8-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
BR25160N-10SU-1.8
Beskrivelse
IC EEPROM 16KBIT SPI 3MHZ 8SOIC
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Minnegrensesnitt
SPI
Produsent
Taktfrekvens
3 MHz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Skrivesyklustid - ord, side
5ms
Delestatus
Utdatert
Forsyningsspenning
1,8V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)