BR24G16FVM-5TR | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | BR24G16FVM-5TR |
Beskrivelse | 16KBIT, IC BUS, LOW CURRENT CONS |
Produsentens standard leveringstid | 16 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | EEPROM Minne IC 16Kbit I2C 1 MHz 8-MSOP |
Datablad | Datablad |
Kategori | Minneorganisering 2K x 8 |
Produsent | Minnegrensesnitt I2C |
Serie | Taktfrekvens 1 MHz |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Skrivesyklustid - ord, side 3,5ms |
Delestatus Aktiv | Forsyningsspenning 1,6V – 5,5V |
Minnetype Ikke volatil | Driftstemperatur -40°C – 85°C (TA) |