BD7LS32ZG-CTL
DigiKeys produktnummer
846-BD7LS32ZG-CTLTR-ND - Tape og spole (TR)
846-BD7LS32ZG-CTLCT-ND - Båndavsnitt (CT)
846-BD7LS32ZG-CTLDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BD7LS32ZG-CTL
Beskrivelse
AUTOMOTIVE SINGLE 2-INPUT OR GAT
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
OR-port IC 1 Kanals 5-SSOP
Kategori
Strøm - utgang høy, lav
32mA, 32mA
Produsent
Maks. spredningsforsinkelse ved V, maks. CL
10ns ved 5V, 50pF
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Grad
Bilteknikk
Logikktype
Godkjenning
AEC-Q100
Antall kretser
1
Monteringstype
Overflatemontering
Antall innganger
2
Leverandørens enhetsforpakning
5-SSOP
Forsyningsspenning
1,65V – 5,5V