BD33C0AFP-CE2
DigiKeys produktnummer
BD33C0AFP-CE2TR-ND - Tape og spole (TR)
BD33C0AFP-CE2CT-ND - Båndavsnitt (CT)
BD33C0AFP-CE2DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BD33C0AFP-CE2
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252-3
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 1A TO-252-3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BD33C0AFP-CE2 Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
2.5 mA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
2.5 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
55dB (120Hz)
Delestatus
Aktiv
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Utgangstype
Grad
Bilteknikk
Antall regulatorer
1
Godkjenning
AEC-Q100
Spenning - inngang (maks)
26,5V
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Kapsling
TO-252-3, DPAK (2 ledere + plate), SC-63
Spenningsbortfall (maks)
0.5V ved 500mA