BD18347EFV-EVK-101
BD18347EFV-EVK-101
DigiKeys produktnummer
846-BD18347EFV-EVK-101-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BD18347EFV-EVK-101
Beskrivelse
EVAL BOARD FOR BD18347
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
BD18347 4 uisolerte utganger Evalueringskort for LED-driverutganger
Kategori
Utgangsspenning
40V
Produsent
Rohm Semiconductor
Funksjoner
Dimbar
Emballasje
Bulk
Spenning - inngang
5,5V – 20V
Delestatus
Aktiv
Innhold
Kort
Strøm - utgang/kanal
100mA