BA78M12FP-E2
DigiKeys produktnummer
BA78M12FP-E2TR-ND - Tape og spole (TR)
BA78M12FP-E2CT-ND - Båndavsnitt (CT)
BA78M12FP-E2DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BA78M12FP-E2
Beskrivelse
IC REG LINEAR 12V 500MA TO252-3
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 500mA TO-252-3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BA78M12FP-E2 Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
6 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - forsyning (maks)
800 µA
Delestatus
Utdatert
PSRR
63dB (120Hz)
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
27V
Kapsling
TO-252-3, DPAK (2 ledere + plate), SC-63
Spenning - utgang (min./fast)
12V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-252-3
Spenningsbortfall (maks)
2V ved 500mA (typ.)