2SD1898T100R
DigiKeys produktnummer
2SD1898T100RTR-ND - Tape og spole (TR)
2SD1898T100RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
2SD1898T100RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
2SD1898T100R
Beskrivelse
TRANS NPN 80V 1A MPT3
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Transistorer – topolet (BJT) – enkel NPN 80 V 1 A 100MHz 2 W Overflatemontering MPT3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
2SD1898T100R Modeller
Kategori
DC-strømforsterker (hFE) (min) ved Ic, Vce
180 ved 500mA, 3V
Produsent
Effekt - maks
2 W
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Frekvens - overgang
100MHz
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Driftstemperatur
150°C (TJ)
Transistortype
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kollektor (Ic) (maks)
1 A
Kapsling
TO-243AA
Spenning - kollektorsender gjennomslag (maks)
80 V
Leverandørens enhetsforpakning
MPT3
Vce-metning (maks) ved Ib, Ic
400mV ved 20mA, 500mA