2SCR554P5T100
DigiKeys produktnummer
2SCR554P5T100TR-ND - Tape og spole (TR)
2SCR554P5T100CT-ND - Båndavsnitt (CT)
2SCR554P5T100DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
2SCR554P5T100
Beskrivelse
TRANS NPN 80V 1.5A MPT3
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Transistorer – topolet (BJT) – enkel NPN 80 V 1.5 A 300MHz 500 mW Overflatemontering MPT3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
2SCR554P5T100 Modeller
Kategori
DC-strømforsterker (hFE) (min) ved Ic, Vce
120 ved 100mA, 3V
Produsent
Effekt - maks
500 mW
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Frekvens - overgang
300MHz
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
150°C (TJ)
Transistortype
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kollektor (Ic) (maks)
1.5 A
Kapsling
TO-243AA
Spenning - kollektorsender gjennomslag (maks)
80 V
Leverandørens enhetsforpakning
MPT3
Vce-metning (maks) ved Ib, Ic
300mV ved 25mA, 500mA