2SCR293PHZGT100 er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Rohm Semiconductor
På lager: 0
Datablad
Transistorer – topolet (BJT) – enkel NPN 30 V 1 A 320MHz 2 W Overflatemontering SOT-89
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
2SCR293PHZGT100
DigiKeys produktnummer
846-2SCR293PHZGT100TR-ND - Tape og spole (TR)
846-2SCR293PHZGT100CT-ND - Båndavsnitt (CT)
846-2SCR293PHZGT100DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
2SCR293PHZGT100
Beskrivelse
TRANS NPN 30V 1A SOT-89
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Strøm - kollektoravstenging (maks)
100nA (ICBO)
Produsent
DC-strømforsterker (hFE) (min) ved Ic, Vce
270 ved 100mA, 2V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Effekt - maks
2 W
Delestatus
Aktiv
Frekvens - overgang
320MHz
Transistortype
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Strøm - kollektor (Ic) (maks)
1 A
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - kollektorsender gjennomslag (maks)
30 V
Kapsling
TO-243AA
Vce-metning (maks) ved Ib, Ic
350mV ved 25mA, 500mA