MMSZ18T1H
DigiKeys produktnummer
2156-MMSZ18T1H-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MMSZ18T1H
Beskrivelse
DIODE ZENER 18V 500MW SOD123
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 18 V 500 mW ±5% Overflatemontering SOD-123
Kategori
Impedans (maks) (Zzt)
45 Ohms
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
50 nA @ 12.6 V
Emballasje
Bulk
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Toleranse
±5%
Kapsling
Effekt - maks
500 mW