MIC5307-2.8YD5
DigiKeys produktnummer
2156-MIC5307-2.8YD5-ND
Produsent
Micrel Inc.
Produsentens produktnummer
MIC5307-2.8YD5
Beskrivelse
IC REG LIN 2.8V 300MA TSOT-23-5
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 300mA TSOT-23-5
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MIC5307-2.8YD5 Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
30 µA
Emballasje
Bulk
PSRR
62dB – 35dB (10Hz – 20kHz)
Delestatus
Aktiv
Styringsfunksjoner
Aktivere
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Kapsling
SOT-23-5 tynn, TSOT-23-5
Spenning - utgang (min./fast)
2,8V
Leverandørens enhetsforpakning
TSOT-23-5
Spenningsbortfall (maks)
0.25V ved 300mA