BZX84-C24,215
DigiKeys produktnummer
2156-BZX84-C24,215-954-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BZX84-C24,215
Beskrivelse
DIODE ZENER 24V 250MW TO236AB
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 24 V 250 mW ±5% Overflatemontering TO-236AB
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
50 nA @ 16.8 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Emballasje
Bulk
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Delestatus
Aktiv
Grad
Bilteknikk
Spenning - Zener (nom) (Vz)
Godkjenning
AEC-Q101
Toleranse
±5%
Monteringstype
Overflatemontering
Effekt - maks
250 mW
Kapsling
Impedans (maks) (Zzt)
70 Ohms