HVS0805-100KJ8
DigiKeys produktnummer
696-HVS0805-100KJ8TR-ND - Tape og spole (TR)
696-HVS0805-100KJ8CT-ND - Båndavsnitt (CT)
696-HVS0805-100KJ8DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HVS0805-100KJ8
Beskrivelse
RES SMD 100K OHM 5% 1/8W 0805
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
100 kOhms ±5% 0,125W, 1/8W Brikkemotstand 0805 (2012 metrisk) Høy spenning, Ikke-magnetisk Tykk film
Kategori
Funksjoner
Høy spenning, Ikke-magnetisk
Produsent
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
0805 (2012 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
Motstand
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,022" (0,55mm)