RT9198-33GBR | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | RT9198-33GBR |
Beskrivelse | IC REG LIN 3.3V 300MA SOT23-5R |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 300mA SOT-23-5R |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | PSRR 60dB – 30dB (100Hz – 10kHz) |
Delestatus Siste kjøpstidspunkt | Beskyttelsesfunksjoner Overstrøm, Overtemperatur |
Utgangskonfigurasjon | Driftstemperatur -40°C – 125°C |
Utgangstype | Monteringstype Overflatemontering |
Antall regulatorer 1 | Kapsling SC-74A, SOT-753 |
Spenning - inngang (maks) 5,5V | Leverandørens enhetsforpakning SOT-23-5R |
Spenning - utgang (min./fast) 3,3V | Baseproduktnummer |
Spenningsbortfall (maks) 0.33V ved 300mA |