RT9198-28GBR
DigiKeys produktnummer
1028-RT9198-28GBRTR-ND - Tape og spole (TR)
1028-RT9198-28GBRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
1028-RT9198-28GBRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RT9198-28GBR
Beskrivelse
IC REG LIN 2.8V 300MA SOT23-5R
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 300mA SOT-23-5R
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
60dB – 30dB (100Hz – 10kHz)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Spenning - utgang (min./fast)
2,8V
Baseproduktnummer
Spenningsbortfall (maks)
0.33V ved 300mA