RT9198-25GBR er ikke på lager, restordrenotering er for øyeblikket ikke tilgjengelig.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Analog Devices Inc.
På lager: 35 845
Datablad
Similar
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
Texas Instruments
Texas Instruments
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 300mA SOT-23-5R
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
RT9198-25GBR
DigiKeys produktnummer
1028-RT9198-25GBRTR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
RT9198-25GBR
Beskrivelse
IC REG LIN 2.5V 300MA SOT23-5R
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
130 µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
PSRR
60dB – 30dB (100Hz – 10kHz)
Delestatus
Siste kjøpstidspunkt
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Utgangstype
Monteringstype
Overflatemontering
Antall regulatorer
1
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-5R
Spenning - utgang (min./fast)
2,5V
Baseproduktnummer
Spenningsbortfall (maks)
0.33V ved 300mA