RT9166-12GVL
DigiKeys produktnummer
1028-RT9166-12GVLTR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
RT9166-12GVL
Beskrivelse
IC REG LIN 1.2V 300MA SOT23-3L
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 300mA SOT-23-3L
Strøm - hvilestrøm (Iq)
300 µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
PSRR
55dB (1kHz)
Delestatus
Siste kjøpstidspunkt
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Kapsling
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-3L
Spenning - utgang (min./fast)
1,2V
Baseproduktnummer
Spenningsbortfall (maks)
0.23V ved 300mA (typ.)