RT9013-25GB er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Analog Devices Inc.
På lager: 20 987
Datablad
Similar
Analog Devices Inc.
På lager: 2 831
Datablad
Microchip Technology
Texas Instruments
Texas Instruments
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 500mA SOT-23-5
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
RT9013-25GB
DigiKeys produktnummer
1028-RT9013-25GBTR-ND - Tape og spole (TR)
1028-RT9013-25GBCT-ND - Båndavsnitt (CT)
1028-RT9013-25GBDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RT9013-25GB
Beskrivelse
IC REG LINEAR 2.5V 500MA SOT23-5
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
50 µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
50dB (10kHz)
Delestatus
Siste kjøpstidspunkt
Styringsfunksjoner
Aktivere
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Spenning - utgang (min./fast)
2,5V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-5
Spenningsbortfall (maks)
0.4V ved 500mA