110C3-433A
DigiKeys produktnummer
110C3-433A-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
110C3-433A
Beskrivelse
AM 433MHZ POCKET KEYFOB 3 SW, 10
Detaljert beskrivelse
RF Sender 433MHz AM, FM
Frekvens
433MHz
Forsyningsspenning
12V