110C1-433A
DigiKeys produktnummer
110C1-433A-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
110C1-433A
Beskrivelse
AM 433MHZ POCKET KEYFOB 1 SW, 10
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
RF Sender 433MHz AM, FM
Kategori
Modulering eller protokoll
AM, FM
Produsent
RF Solutions
Frekvens
433MHz
Emballasje
Pose
Bruksområder
Generell bruk
Delestatus
Aktiv
Forsyningsspenning
12V