XLH535125.000000I
DigiKeys produktnummer
800-4278-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
XLH535125.000000I
Beskrivelse
XTAL OSC XO 125.0000MHZ HCMOS
Produsentens standard leveringstid
33 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
125 MHz XO (standard) HCMOS Oscillator 3,3V Aktiver/Deaktiver 6-SMD, ingen ledning
Kategori
Forsyningsspenning
3,3V
Produsent
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballasje
Remse
Strøm - forsyning (maks)
47mA
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Baseresonator
Kapsling
6-SMD, ingen ledning
Type
Størrelse/dimensjon
0,203" L x 0,132" B (5,15mm x 3,35mm)
Frekvens
Høyde - sittende (maks)
0,055" (1,40mm)