RBE029N10R1SZN6#HB0
DigiKeys produktnummer
559-RBE029N10R1SZN6#HB0TR-ND - Tape og spole (TR)
559-RBE029N10R1SZN6#HB0CT-ND - Båndavsnitt (CT)
559-RBE029N10R1SZN6#HB0DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RBE029N10R1SZN6#HB0
Beskrivelse
MOSFET N-CH 100V 160A 8DFN
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 100 V 160A (Tc) 165W (Tc) Overflatemontering 8-DFN (4,9x5,75)
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 109µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
91 nC @ 10 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks)
±20V
Delestatus
Aktiv
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
6500 pF @ 50 V
FET-type
Effekttap (maks)
165W (Tc)
Teknologi
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
100 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
8-DFN (4,9x5,75)
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
2.9mOhm ved 80A, 10V