R7FS7G27H2A01CLK#AC0
DigiKeys produktnummer
R7FS7G27H2A01CLK#AC0-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
R7FS7G27H2A01CLK#AC0
Beskrivelse
IC MCU 32BIT 4MB FLASH 145TFLGA
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
ARM® Cortex®-M4 Renesas Synergy™ S7 Mikrostyringer IC 32-biters 240MHz 4MB (4M x 8) FLASH 145-TFLGA (7x7)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
R7FS7G27H2A01CLK#AC0 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Programminnestørrelse
Produsent
Programminnetype
FLASH
Serie
EEPROM-størrelse
64K x 8
Emballasje
Bulk
RAM-størrelse
640K x 8
Delestatus
Aktiv
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,7V – 3,6V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Dataomformere
A/D 19x12b; D/A 2x12b
Kjerneprosessor
ARM® Cortex®-M4
Oscillatortype
Intern
Kjernestørrelse
32-biters
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
240MHz