NP30N06QDK-E1-AY
DigiKeys produktnummer
559-NP30N06QDK-E1-AYTR-ND - Tape og spole (TR)
559-NP30N06QDK-E1-AYCT-ND - Båndavsnitt (CT)
559-NP30N06QDK-E1-AYDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
NP30N06QDK-E1-AY
Beskrivelse
MOSFET 2N-CH 60V 30A 8HSON
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
MOSFET-er – matriser 60V 30A (Tc) 1W (Ta), 59W (Tc) Overflatemontering 8-HSON (5x5,4)
Kategori
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
38nC ved 10V
Produsent
Renesas Electronics Corporation
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
2250pF ved 25V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Effekt - maks
1W (Ta), 59W (Tc)
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
175°C
Teknologi
MOSFET (metalloksid)
Grad
Bilteknikk
Konfigurasjon
2 N-kanal (dobbel)
Godkjenning
AEC-Q101
Drain til Source-spenning
60V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
30A (Tc)
Kapsling
8-PowerLDFN
Rds på (maks) ved Id, Vgs
14mOhm ved 15A, 10V
Leverandørens enhetsforpakning
8-HSON (5x5,4)
Vgs(th) (maks) ved Id
2.5V ved 250µA