NP30N06QDK-E1-AY | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | NP30N06QDK-E1-AY |
Beskrivelse | MOSFET 2N-CH 60V 30A 8HSON |
Produsentens standard leveringstid | 12 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | MOSFET-er – matriser 60V 30A (Tc) 1W (Ta), 59W (Tc) Overflatemontering 8-HSON (5x5,4) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Vgs Gate-lading (Qg) (maks) 38nC ved 10V |
Produsent Renesas Electronics Corporation | Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds 2250pF ved 25V |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Effekt - maks 1W (Ta), 59W (Tc) |
Delestatus Aktiv | Driftstemperatur 175°C |
Teknologi MOSFET (metalloksid) | Grad Bilteknikk |
Konfigurasjon 2 N-kanal (dobbel) | Godkjenning AEC-Q101 |
Drain til Source-spenning 60V | Monteringstype Overflatemontering |
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C 30A (Tc) | Kapsling 8-PowerLDFN |
Rds på (maks) ved Id, Vgs 14mOhm ved 15A, 10V | Leverandørens enhetsforpakning 8-HSON (5x5,4) |
Vgs(th) (maks) ved Id 2.5V ved 250µA | Baseproduktnummer |